Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2

Klub

Klub partnerů a přispěvatelů expedice TKS2 přináší mnoho tajných výhod. Zprávy získáte s předstihem, fotografie v plném rozlišení a budeme s vámi v aktivním kontaktu ohledně trasy. Ozvěte se, pokud vás partnerství zajímá — určitě něco zajímavého vymyslíme.

Výhody členství

Výhoda první nejvýznamnější česko-slovenskou expedici
Výhoda první nejvýznamnější česko-slovenskou expedici
TKS2 je otevřenou expedicí a i vy můžete být její plnohodnotnou součástí, společně tak objedeme svět.
Výhoda druhá prožitek
Výhoda druhá prožitek
Zprostředkovat členům expedice největší dobrodružství v jejich životě — vzít je na palubu. A všem pozorovatelům umožnit být u toho zprostředkovaně.
Výhoda třetí zajímavě a autenticky
Výhoda třetí zajímavě a autenticky
Vám doma chceme v seriálech a článcích ukázat zajímavosti i autentičnsost vzdálených končin naší planety.

Kdo může být členem

Projekt expedice TKS2 je jedinečný svým konceptem, kdy se na palubu expediční Tatry mohou postupně přidávat další členové týmu. Víme, že vyrazit na cestu kolem světa ve vlastním voze je náročné jak finančně, tak i časově, a proto je náš koncept vytvořený tak, že si lidé mohou zažít skutečnou expediční jízdu na vlastní kůži, a to i bez starostí s přípravami. Navíc není tak náročné si vzít řekněme dva týdny dovolené v práci, než z ní odejít na dva.

Určitě je ale třeba myslet na to, že nejde o katalogovou dovolenou. Na palubě jsme tým, jsme členy, kteří se aktivně zapojují do úkonů spojených s chodem a průběhem společné výpravy.

Mediální výstupy

Během celé cesty o dění na palubě tým informuje, dělí se o své zážitky, starosti i o svá ponaučení. Od samého počátku naši společnou cestu kolem světa sledují naši mediální partneři, jako jsou Prima ZOOM a Radiožurnál. Stejně tak vychází i pravidelně články v magazínu Camping, Cars & Caravans. Více pak najdete v sekci Aktuality.

Všechna média

zprávy do e-mailu

Email

Čerstvé zážitky můžeš získat e-mailem. Snadno a zdarma.

Díky tomu budeš vědět co se děje, jak expedice probíhá a co právě zažíváme. A kdo ví, třeba tě zaujme a přidáš se k nám.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Podporují nás

    Stanislav Synek
    Člen původní expedice Tatra kolem světa 1987-1990.
    Top chevron-downbarsarrow-right