MAREK HAVLÍČEK

“Tatra kolem světa ve mně zasela cestovatelské semínko, z nějž vyrostl nespočet cest, expedic a dobrodružných výprav i cestu kolem světa v dodávce.”
ZKUŠENOSTI S CESTOVÁNÍM
98%
VYPRÁVĚNÍ HISTOREK A PUBLIKOVÁNÍ KNIHY
100%
PŘIPRAVENOST NA KRIZOVÉ SITUACE
83%
Znalost českího pravopysu
9%

PETR HOLEČEK

Petra expedice také ovlivnila natolik, že projezdil v Tatrovkách během 12 let stovky kilometrů a mimo jiné tam pomáhal zavážet zásoby pro Člověka v tísni.
DOVEDNOSTI A ZKUŠENOSTI V OPRAVOVÁNÍ TATER
99%
KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI
93%
SPOLUPRÁCE S ČLOVĚKEM V TÍSNI A NEZISKOVKAMI
89%
Slušný slovník při opravách tatrovek
5%

JAK REALIZUJEME PROJEKT - SEDM PRINCIPŮ EXPEDICE

Odvaha

Je pro nás důležité působit tak, aby lidé v sobě našli nadšení, odvahu i sebedůvěru nebát se neznámého a cestovat více.

Poznání

Chceme se dostat dál, chceme poznávat a cestovat, svou volbou auta předcházíme nefunkčnosti, poruchovosti vozu a neprůjezdnosti tras, abychom se mohli více soustředit na poznání samotné.

Autentičnost

Jsme expedice, která vyrazí na cestu poznávat, tedy nejsme štáb s připraveným scénářem, jehož záměrem je hlavně pobavit.

Tradice

Naším záměrem je nést dál tu pochodeň po našich předchůdcích, ale nebudeme jejich přesnou kopií.

Týmovost

Být jedinečnými cestovatelskými hrdiny je asi fajn, my jimi nejsme. Jsme jedni z mnoha budoucích členů expedičního týmu, jehož součástí může být každý, kdo se rozhodne stát se na chvíli členem posádky TKS2.

Respekt

Je pro nás důležitý respekt k místům, která navštívíme, k tradicím, národům, ať již je jejich víra jakákoliv, ať je jejich politický názor nebo jejich vnímání dobra a zla jakékoliv.

Inspirace

Miliony lidí mají roční příjem jako průměrný týdenní výdělek v Česku, a přesto jsou šťastnějších než řada lidí žijících v přebytku. Chceme ukázat, jak žijí, jak vidí svět a kus té jejich spokojenosti zachytit jako inspiraci, která může člověka obohatit o nové pohledy.

PODPORUJÍ NÁS OSOBNOSTI