Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2

Objevitelé ze všech etap

1
první etapa — asie
rok 2020
Tomáš Kadubec
"Nejlepší výlet na měsíc do Gruzie, který se rozvinul v tříměsíční poznávání Turecka a míst, kam bych se normálně nejspíš nepodíval, následované skoro dvěma měsíci v Íránu."
Robert Janisch
"Hele bylo to velmi fajné. Velmi jsem si to užíval! Cestování velkou Tatrou v exotické zemi. Splnění dětského snu!"
Rudolf Korčák
"Držím tatrovce palce, NEBOŤ CESTA JE CÍL … !!! neboť ona má své dlouholeté kořeny a historii v našem městě Příbor."
Erik Hutter
"Dlouhodobě zastávám názor, že všechno a všichni nás něčemu učí, i když si to třeba v řadě věcí ani neuvědomujeme."
Ivo Stýskala
Vladimír Jadrníček
Arnošt Kimla
Marek Smutný
Josef Dvořáček
2
druhá etapa — afrika
rok 2021
Karel Nováček
"Mám příjemný pocit naplnění. Před časem jsem si něco naplánoval a ono se to nakonec povedlo. Cesta k uskutečnění plánu nebyla krátká a ani jednoduchá. Ale tím větší mám radost ze splněného snu."
Karel Dvořák
"Před odletem do dané země jsem měl největší obavy z toho, že budu jen za okénkem sedící, pasivní a platící pasažér (turista) bez možnosti cokoliv ovlivňovat. Od prvních momentů, co jsem se připojil k trvalým členům se ukázalo, že mé obavy byly liché"
Monika Wildnerová
"Uvědomila jsem si naplno, že jsem nomádský typ, časté změny prostředí a svobodu pohybu potřebuji. Takže se vrhneme za pár let do světa života na kolech, pokud zdraví dovolí."
Maroš Podhradský
"Moju účasť na expedícii hodnotím veľmi kladne.Priniesla mi veľa neopísateľných zážitkov a úplne iný pohľad na svet. A som rád že som aj ja mohol prispieť svojou účasťou a pomocou pri údržbe a drobných opravách Trajdy."
Zdeněk Vavroš
"Myslím, že jsme měli perfektní partu lidí, která se ještě utužila vykopáváním auta u jezera a doufám, že jsem přispěl taky k této expedici, a to jak vyjednáváním, nakupováním a se svými kolegy v kuchyni a jídly, která se snad dala jíst."
Martin Koutný
"Jsem moc rád, že jsem se etapy Djibouti – Etiopie zúčastnil. Životní zkušenost, viděl a zažil jsem co jsem netušil, že vidět a zažít lze. Předčilo to mou bujnou fantazii a představivost."
3
Třetí etapa
...již brzy
Těšíme se na další společné kilometry!

Zmiňují nás média

Prima ZOOM
Český rozhlas
E15
iDnes
Česká televize
Aktuálně.cz
Auto.cz
Top chevron-downbarsarrow-right