Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2

Z deníčku expedice

"Když jsme se s týmem rozhodovali, jak strávit 2 dny u řeky delty Okavango, výlet lodičkou byla jasná volba, tuhle krásu Botswany lze těžko vychutnat lépe jinak a že jsme to zkoušeli."
19. 10. 2021
Během cesty kolem světa, se člověk setkává s mnohými výzvami. Patří mezi ně i například hraniční přechody. Navíc, když se jede velkým obytným vozem, je k cestovatelům obracena větší pozornost. Letos se tým expedice Tatra kolem světa 2 vydal za poznáním afrického kontinentu, kde je v plánu navštívit deset zemí.
22. 7. 2021
Zažil jsem různá a opravdu velká dobrodružství, ale nic podobného. Ti, kdo mě znají a cestovali semnou na nelehkých cestách, jako například Kateřina nebo Jirka Bílek, sami dobře ví, že nejsem ten, co za každou cenu jde do extrému, naopak, když se ocitnu v náročné situaci, řeším to „na jistotu” ne stylem „nějak” to dopadne a myslím, že si umím poradit s leckterou nelehkou situací.
30. 6. 2021
Na hraničním přechodu Dewele z Džibutska do Etiopie proběhlo vše hladce a poměrně rychle. K hranicím přijíždí vlak, který převáží jak lidi, tak i mnohé zboží, věci, zvířata, zkrátka vše. Vlak jede přímo do města Harar, kde jsme si udělali také zastávku.
27. 3. 2021
Druhá etapa expedice TKS2 se rozjela a stejně jako v loňském roce pro vás máme zápisky z cesty. Tento první deníček vychází z poznámek a textů naší nové členky Terezy Flesarové, která se k posádce připojila v sobotu 27. února. A kdo že je tahle naše Terka?
6. 3. 2021
1 2 3
Top chevron-downbarsarrow-right