Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2
Tatra kolem světa 2

Cestovatelé sobě

Andrea Čupová, dcera Dalibora Petra, řidiče první Tatry kolem světa, viděla tuto mimořádnou akci, startující před 36 lety, očima malé holky. Ona a její manžel Jiří se zúčastnili jedné z etap Tatry kolem světa 2. Jaké to bylo a jak vše prožívali?
7. 2. 2024
Ročník 1978 (43 let). Narodil se v obci Běhařovice a po svatbě se přestěhoval o pár kilometrů dále do městyse Višňové okr. Znojmo, kde je zastupitelem. Tomáš je ženatý a má dva dospělé syny 20 a 22 let. Mezi zájmy patří sport (trenér fotbalu), rybolov a cestování, čím delší cesta, tím lepší. Největší cestovatelské zážitky: několik cest po ostrovech a pevnině v Thajsku, třítýdenní putování po Kambodži a přilehlých ostrovech, cesty po evropských městech s cílem poznávat památky a hlavně navštívit fotbalová utkání (-:
16. 11. 2021
Ahoj, jsem Anežka Míšková, manželka Petra Míška, spolu se kterým jsem se zúčastnila etapy v Jihoafrické republice. Dokončuju magisterské studium biofyziky a zároveň pracuju u nás v Třeboni v mikrobiologickém ústavu. Mimo vědu jsou mými největšími koníčky cestování, tancování a kreslení.
13. 11. 2021
1 2 3
Top chevron-downbarsarrow-right